Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-01-10 15:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Policjanci z Warmii i Mazur podsumowali 2017 rok

Olsztyn24
Odprawa roczna warmińsko-mazurskich policjantów | Więcej zdjęć »
Policjanci z Warmii i Mazur podsumowali dzisiaj (10.01) swoją pracę w minionym 2017 roku. Tzw. odprawa roczna z udziałem kierownictwa warmińsko-mazurskiej Policji odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

- Poprzedni rok był dla policji bardzo dobrym rokiem, nie tylko jak chodzi o nasze wyniki, które są zadowalające, lepsze niż w roku poprzedzającym - ocenił insp. Tomasz Klimek, komendant wojewódzki Policji w Olsztynie. - Można powiedzieć, że polska policja w każdej dziedzinie zanotowała sukcesy, a my się do tego przyłożyliśmy, też mamy sukcesy. Był to na pewno dużo lepszy rok, zarówno pod względem poprawy bezpieczeństwa ogólnego, jak i w ruchu drogowym, niż rok poprzedzający.

Podczas odprawy mówiono też o planach warmińsko-mazurskich policjantów na rozpoczynający się właśnie rok 2018.
R E K L A M A
banner
- Musimy utrzymać ten dobry trend, zapewnić żeby bezpieczeństwo było lepsze, albo przynajmniej na tak dobrym poziomie jak w roku 2017 - powiedział insp. Klimek. - Będziemy też chcieli być bliżej obywatela, czyli będziemy realizować programy Dzielnicowy bliżej nas, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa czy Moja Komenda. Będziemy wyciągać rękę do społeczeństwa i mamy nadzieję, że zostanie to pozytywnie odebrane przez społeczeństwo.

W odprawie m.in. wzięli udział: wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski i członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego Marcin Kuchciński. Do Olsztynia nie dojechał natomiast zapowiadany wcześniej zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Andrzej Szymczyk. W związku z wczorajszą zmianą na stanowisku Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji całe kierownictwo Policji, jak i wojewodowie, w tym wojewoda Artur Chojecki, zostali dzisiaj wezwani do Warszawy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~Kibic 73 / 2018-01-11 06:59
A Mariusza nie było ?
~Policjantom ku uwadze / 2018-01-10 17:18
Absurdalne przepisy dotyczące zatrzymania prawa jazdy: Dokument może stracić policjant, który namierza pirata drogowego http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1096782,przepisy-o-zatrzymaniu-prawa-jazdy-policja.html
~Tokyo / 2018-01-10 16:57
A Pan wicewojewoda jest moim ulubionym lokalnym politykiem. Człowiek z dużą klasą, wspaniały mówca, świetny negocjator. Więcej takich ludzi w lokalnej polityce, a mniej dalekich kuzynek posłów i posłanek.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Odprawa roczna policjantów z Warmii i Mazur

10-01-2018

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl