Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-01-15 12:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Galeria Warmińska zagrała z WOŚP

Olsztyn24
Gwiazdą finału był Nick Sinclar | Więcej zdjęć »
W Olsztynie odbył się wczoraj (14.01) 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby wspomóc jubileuszową kwestę, zorganizowano imprezy i zabawy, podczas których orkiestrowi wolontariusze zbierali do puszek datki, a uczestniczący w nich olsztynianie miło spędzali czas.

Na jedną z takich imprez zaprosiła Galeria Warmińska. Od godziny 12.00 na specjalnie w tym celu postawionej w centrum budynku scenie miały miejsce liczne atrakcje oraz licytacje fantów na rzecz WOŚP.

W programie imprezy znalazły się m.in.: koncerty Nicka Sinclara, Oscara Jensena, zespołu Olsztyński Spieniacz Bluesa, uczniów Studia Gitary Goostaw i Szkoły Muzycznej Yamacha; pokaz magii i czarów w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego, pokaz tańców Studia Tańca Rytm, Szkoły Wdzięku i Tańca B&W Przemienieccy oraz Pracowni Tańca Pryzmat.
R E K L A M A
banner
Przygotowano również blok sportowy - treningi w wykonaniu „Stomilanek” KKP Stomil Olsztyn i Indykpol AZS Olsztyn oraz pokaz jazdy freestyle na rolkach członków klubu Wilki Otwock.

Ponadto można było sprawdzić swój stan zdrowia, skorzystać z manicure i masażu dłoni, potrenować pierwszą pomoc i pobawić się chustą Klanza z wolonatiuszami ze Szkoły Policealnej im. prof. Religi czy zrobić zdjęcie w fotobudce. Dla najmłodszych przewidziano warsztaty artystyczne i animacje. Zaplanowano też konkursy i aukcje.

Ponadto imprezie towarzyszyła akcja edukacyjna dla dzieci i rodziców Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela oraz Golden Retrievery, które pojawiły się w tym roku (po raz pierwszy wramach WOŚP) nie tylko na Starym Mieście.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
25. Finał WOŚP w Galerii Warmińskiej w Olsztynie

15-01-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl