Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/F | 2018-01-22 01:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Tani kurier? Dowiedz się, dlaczego na Furgonetka.pl możesz zaoszczędzić, wysyłając paczki

Olsztyn24
(źródło: Furgonetka.pl)
Pomyśl tylko, ile razy w życiu zdarza Ci się konieczność wysłania czegoś, co ma dla Ciebie dużą wartość? Ważne dokumenty, cenny prezent, czy sprzęt, który trzeba oddać do naprawy? Niektórych rzeczy po prostu nie chcemy wysyłać pocztą, a wysyłka kurierem przez portal Furgonetka.pl jest w takim przypadku najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Czym Furgonetka.pl różni się od tradycyjnych usług kurierskich?
Furgonetka.pl to broker kurierski, czyli firma, która współpracuje z kurierami. Od użytkowników nie wymaga się podpisywania umów. Nie ma też innych zobowiązań. Jednocześnie serwis pozwala na korzystanie z usług aż 10 firm kurierskich – DPD, Fedex, UPS, GLS, Inpost, Poczta Polska, Patron Service, Geis, Paczka w Ruchu i Xpress Couries. Współpraca serwisu Furgonetka.pl z kurierami umożliwia proponowanie Klientom najtańszego kuriera, ale jednocześnie gwarantuje też ogromną wygodę.

Dlaczego zaoszczędzisz na przesyłkach z Furgonetka.pl?
Pośrednictwo w nadawaniu przesyłek realizowane przez Furgonetka.pl, pozwala na obniżenie kosztów nadania paczki. Furgonetka.pl to naprawdę tanie przesyłki kurierskie, a niższa cena wynika z tego, że każdy Klient korzysta przy wysyłaniu swojej paczki z warunków cenowych, jakie Furgonetka.pl wynegocjowała w firmach kurierskich, z którymi współpracuje. Broker kurierski może wynegocjować niższe ceny, dlatego że zapewnia firmie kurierskiej stałą i jednocześnie też dużą ilość zleceń. Im więcej tych zleceń, tym niższa jest cena wysyłki, a tym samym Klient może więcej zaoszczędzić.
R E K L A M A
banner
Zamawianie kuriera w kilka minut
Wyślesz każdą paczkę bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę Furgonetka.pl, określić typ przesyłki, wpisać dane odbiorcy, wybrać przewoźnika i przekazać swoją przesyłkę kurierowi. Później możesz monitorować ją, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie jest i kiedy dotrze do celu. Nie musisz dzwonić do firm kurierskich i sprawdzać ofert – w jednym miejscu masz wszystkie ceny i warunki wysyłki.

Przesyłki krajowe i zagraniczne
Nie ma znaczenia, czy chcesz wysłać przesyłkę w kraju, czy za granicę. We wszystkich przypadkach Furgonetka.pl gwarantuje Ci niskie ceny i najwyższą jakość obsługi. W każdej chwili możesz też sprawdzić koszt wysłania konkretnej paczki pod adresem https://furgonetka.pl/kalkulator/. Wystarczy, że określisz wymiary paczki, podasz jej wagę i kod pocztowy nadawcy oraz odbiorcy, a od razu poznasz koszt wysyłki w różnych firmach kurierskich i sprawdzisz, do jakich krajów możesz wysłać paczkę.

Firma działa już od 7 lat i do tej pory z usług serwisu skorzystało ponad 280 tysięcy użytkowników, którzy wysłali prawie 7 milionów paczek. Stale rosnące grono użytkowników pozwala nam na nieustanne negocjowanie lepszych warunków w firmach kurierskich, a tym samym na gwarantowanie jeszcze niższych cen.

Więcej informacji o nadawaniu przesyłek znajdziesz na stronie furgonetka.pl.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl