Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MKM | 2018-01-24 14:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy sprzęt dzięki rządowej dotacji

Olsztyn24
Uroczystość przekazania sprzętu (fot. SPZGiChP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie uroczyście przekazano dzisiaj (24.01) do użytku zakupione przez szpital urządzeń medycznych: aparatu do echokardiografii, spirometru z bodypletyzmografem oraz trzech respiratorów. Urządzenia zostały zakupione dzięki dotacji celowej w wysokości 312 tys. zł udzielonej przez premiera Mateusza Morawieckiego jeszcze gdy był ministrem rozwoju i finansów oraz premier Beatę Szydło. Placówka otrzymała dotację za pośrednictwem wojewody warmińsko-mazurskiego.

Pozostałe środki w wysokości 78 tys. zł, potrzebne do sfinalizowania zakupu, szpital otrzymał z budżetu województwa warmińsko-Mazurskiego. SPZGiChP przeznaczył na realizację zadania także 83 tys. zł ze środków własnych.

Zakupiony sprzęt, na ręce dyrektor Ireny Petryny, przekazali wicewojewoda Sławomir Sadowski oraz marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Tokyo / 2018-01-24 16:00
Dofinansowanie rządowe, ale fotki tak zrobione, że właściwie to show PSL.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl