Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-02-05 20:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Obsługa pasażerów w POK Centrum dłużej w poniedziałki

Olsztyn24
POK przy al. Piłsudskiego w Olsztynie
Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie zarządził o zmianie godzin pracy Punktu Obsługi Klienta w umiejscowionym w olsztyńskim Śródmieściu. W każdy poniedziałek można będzie z niego korzystać do godziny 18.00.

W Olsztynie funkcjonuje sześć Punktów Obsługi Klienta uruchomionych przez ZDZiT. Ich głównym zadaniem jest sprzedaż biletów. Zatrudnieni tam pracownicy służą także informacją i wskazówkami dotyczącymi sposobu podróżowania komunikacją miejską w naszym mieście.

Zmieniły się godziny otwarcia punktu Centrum, zlokalizowanego przy al. Piłsudskiego w pobliżu galerii handlowej Aura. Teraz w każdy poniedziałek będzie on otwarty od godziny 11.00 do 18.00. Dzięki temu jest możliwe zwiększenie dostępności usług świadczonych przez ZDZiT.
R E K L A M A
banner
Niezależnie - w dalszym ciągu jest możliwość złożenia wniosku o Olsztyńską Kartę Miejską oraz doładowywania jej lub kupna biletów przez Internet. Zapłacić za przejazd można także w biletomatach w autobusach oraz tramwajach lub w 37 urządzeniach stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie całego miasta.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl