Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-02-06 11:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Udane ferie w Biskupcu

Olsztyn24
Blisko setka dzieci z gminy Biskupiec wzięła udział w akcji „Ferie z CKTiS” (fot. archiw. UM Biskupiec) | Więcej zdjęć »
Blisko setka dzieci z gminy Biskupiec wzięła udział w akcji „Ferie z CKTiS”, dzięki której aktywnie spędziły ferie w mieście.

Dwutygodniowa zimowa przerwa od szkoły z pewnością mogłaby trwać dłużej dla uczniów biorących udział w bezpłatnych zajęciach organizowanych w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu. Pod opieką pedagogów, animatorów i pracowników Centrum spędzały tu cztery godziny od poniedziałku do piątku. W tym czasie przygotowano im m.in. zajęcia sportowe i artystyczne. W ferie można tu było także obejrzeć film w ramach kina objazdowego oraz spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek, który zaowocował potem przygotowaniem przez dzieci własnego przedstawienia.

Gdy dopisywała śnieżna pogoda, nie zabrakło zabaw na sankach i ogniska. O bezpieczeństwie rozmawiał z dziećmi policjant z Komisariatu Policji w Biskupcu.
R E K L A M A
banner
Drugi tydzień ferii upłynął pod znakiem cyrku i zakończył się pokazami na scenie w wykonaniu uczestników zajęć.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl