Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2018-02-14 13:04 | Rozmiar tekstu: A A A

W niedzielę w filharmonii koncerty rodzinne z muzyką Disneya

Olsztyn24
 
Orkiestra Perkusyjna „MarimBAND” i dyrygent Michał Niedziałek to wykonawcy Koncertu rodzinnego pt. Fascynująca perkusja - w Krainie Disneya, który odbędzie się w niedzielę (18.02), o godz. 11.00 i 15.00, w sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

„MarimBAND” to jedyna występująca w stałym składzie melodyczna orkiestra perkusyjna w Polsce. Zespół powstał w 2012 roku, a twórcą i jego kierownikiem jest Michał Niedziałek – perkusista i dyrygent. Orkiestra wykonuje transkrypcje muzyki poważnej i filmowej, a także sięga po przeboje musicalowe. Ważną dziedziną w działalności zespołu jest także teatr instrumentalny – wykorzystywanie przedmiotów codziennego użytku (np. kubeczków, zapalniczek, metalowych kubłów na śmieci) w charakterze instrumentów muzycznych. Od 2017 roku Orkiestra Perkusyjna „MarimBAND” działa we współpracy z Dzielnicowym Domem Kultury na Zielonym Ursynowie w Warszawie.

Młodym słuchaczom w Koncercie rodzinnym w filharmonii Orkiestra Perkusyjna „MarimBAND” zaprezentuje najpiękniejsze utwory z filmów Walta Disneya. Usłyszymy w opracowaniu na instrumenty perkusyjne muzykę z filmów: Piękna i bestia, Aladyn, Pocahontas, Dzwonnik z Notre Dame, Król Lew. Ponadto zespół wykona wiązanki tematów muzycznych z takich produkcji filmowych jak: Harry Potter i kamień filozoficzny, Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły, Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia, Kraina lodu.
R E K L A M A
banner
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl