Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
PS | 2018-02-15 22:51 | Rozmiar tekstu: A A A
Zaproszenie na grę miejską z fabułą

Wkręceni w... Olsztyn

Olsztyn24
Gra rozegrana będzie na olsztyńskiej starówce
Już w środę, 21 marca, o godzinie 13.00, odbędzie się pierwsza edycja gry terenowej, która ma zapoznać olsztynian z historią ich miasta. Gra odbędzie się na terenie Starego Miasta.

Z inicjatywą zorganizowania takie eventu wyszła grupa 6 dziewczyn z XII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Zauważyły one, że mieszkańcy Olsztyna, tak na prawdę nic o nim nie wiedzą.

- Po przeprowadzeniu ankiety, której wyniki można zobaczyć na naszym facebook`u oraz instagramie, zauważyłyśmy niski poziom znajomości historii własnego miasta. Od pewnego czasu zastanawiałyśmy się nad zrobieniem projektu społecznego w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” i nagle pomysł przyszedł do nas sam - mówi Paulina, jedna z członkiń zespołu „Wkręceni w... Olsztyn”.
R E K L A M A
banner
Uczennice postanowiły zmienić obecną sytuację i już w pierwszy dzień wiosny odbędzie się pierwsza gra w całości ułożona i zorganizowana przez pomysłodawczynie. Weźmie w niej udział 7 szkół - podstawowe (głównie 7. klasa), gimnazja oraz pierwsze klasy liceum. Gra trwać będzie około godziny, a niektóre z punktów to Wysoka Brama, Stary Ratusz czy Dom Gazety Olsztyńskiej.

- Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą się świetnie bawić. Choć jest to dzień wagarowicza, wierzymy, że przyjdzie sporo młodzieży. A jeśli zauważymy spore zainteresowanie, na pewno nie poprzestaniemy na jednej edycji - dodaje Paulina.

Uczennice liczą na dużą liczbę zainteresowanych, a my trzymamy kciuki za powodzenie przedsięwzięcia!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl