Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2018-02-16 11:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Konrad Bukowiecki pobił rekord Polski w pchnięciu kulą!

Olsztyn24
Konrad Bukowiecki jest zawodnikiem AZS UWM Olsztyn
Pozyskany pod koniec ubiegłego roku do lekkoatletycznej ekipy AZS UWM Olsztyn kulomiot Konrad Bukowiecki uzyskał pierwszy znakomity rezultat jako olsztynianin. Na czwartkowym (15.02) mityngu Copernicus Run w Toruniu pchnął kulą na rekordową odległość 22.00 metrów! To absolutny rekord kraju w pchnięciu kulą.

Poprzedni rekord również należał do Konrada Bukowieckiego i wynosił 21,97 m. Bukowiecki ustanowił go podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Europy w Belgradzie, gdzie zdobył tytuł halowego mistrza naszego kontynentu.

Wynik uzyskany przez Bukowieckiego w Toruniu jest również absolutnym rekordem Europy młodzieżowców i nieoficjalnym rekordem świata w tej kategorii wiekowej. Rekordowe pchnięcie zawodnik AZS UWM Olsztyn zanotował w drugiej próbie.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl