Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2018-02-17 12:22 | Rozmiar tekstu: A A A

A „Koty tymczasem...”

Olsztyn24
Od lewej: Ewelina Zdancewicz-Pękala, Anna Rau oraz Elżbieta Krywko | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie i Fundacja „Mruczący Terapeuta”, w ramach Międzynarodowego Dnia Kota, zaprosiły wczoraj (16.02) do Czytelni Książek Starego Ratusza WBP na spotkanie promujące książkę „Koty tymczasem. Zbiór opowiadań o kotach i kotkach”.

Gośćmi wieczoru były bibliotekatka WBP Anna Rau, autorka bloga o kocich historiach i tekstów zawartych w książce oraz prezes fundacji Elżbieta Krywko, pomysłodawczyni i wydawca książki. Spotkanie poprowadziła Ewelina Zdancewicz-Pękala.

Spotkanie odbyło się w celu promocji pierwszej w historii charytatywnej książki „autorstwa” kocich blogerów z Olsztyna. „Koty tymczasem” to zbiór 12 opowiadań, w których wszystko skoncentrowane jest na tym, co kocie. Mieszkańcy domów tymczasowych - Borys, Bella, Gitan, Emma, Jaskier, Arkot, Gabriel, Klara, Księżniczka i Kleofas opisują świat. Książka powstała w oparciu o prowadzony od 2015 r. Koci Blog OKK. Przez ten czas swoje historie przedstawiło w nim kilkadziesiąt kocich podopiecznych Fundacji „Mruczący Terapeuta”.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy do zapoznania się z zapisem wideo spotkania. Dostępne są w nim m.in. informacje o genezie książki i ich autorach, historii fundacji i jej nietypowyh sposobach ratowania olsztyńskich kociaków oraz kociej kawiarnii w centrum miasta, gdzie zwierzaki czekają na swojego człowieka i nowy dom.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie wokół książki „Koty tymczasem. Zbiór opowiadań o kotach i kotkach” w WBP

»

17-02-2018

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl