Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2018-03-07 18:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Karol Zalewski z medalem już w Olsztynie. Gościł u prezydenta miasta

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w olsztyńskim ratuszu | Więcej zdjęć »
Jeszcze w niedzielę z kolegami ze sztafety świętował nieprawdopodobny wynik, a wkrótce będzie szykować się do kolejnych startów. Lekkoatleta Karol Zalewski spotkał się dzisiaj (7.03) z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem.

To była nieprawdopodobna euforia i niezwykły rezultat. Polska sztafeta 4x400 m zdobyła halowe mistrzostwo świata podczas zawodów w Birmingham oraz pobiła rekord świata. Na pierwszej zmianie biegu, który zapisał się w historii polskiej lekkiej atletyki, wystartował Karol Zalewski z AZS-u UWM.

- Bardzo liczyliśmy na to, że uda się pokonać Amerykanów - opowiadał olsztyński biegacz. - Największe emocje były chyba nie w momencie przekroczenia mety, ale gdy dowiedzieliśmy się, że mamy rekord świata.
R E K L A M A
banner
Przed Karolem Zalewskim teraz chwila odpoczynku, a wkrótce pierwszy z obozów przygotowawczych w Portugalii. Jednym z najważniejszych startów w tym sezonie będą sierpniowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Berlinie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Karol Zalewski u prezydenta Olsztyna

07-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl