Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2018-03-07 21:55 | Rozmiar tekstu: A A A

XX Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2018

Olsztyn24
XX Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2018 | Więcej zdjęć »
W przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet uhonorowane zostały wyjątkowe kobiety z Warmii i Mazur. Jubileuszową, XX Galę Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2018 z olsztyńskim Hotelu HP Park zorganizowała dzisiaj (7.03) Ewa Domaradzka-Ziarek.

W tym roku tytułem Kobiety Sukcesu Warmii i Mazury 2018 wyróżnione zostały panie:

1) Alla Pichevska-Cirut – graficzka komputerowa, właścicielka agencji CirutDesign,
R E K L A M A
banner
2) dr hab. Mariola Grzybowska-Brzezińska – pracownik naukowy UWM w Katedrze Analizy Rynku i Marketingu,

3) Lidija Vukić – specjalistka w obszarze mediów społecznościowych, współzałożycielka sieci partnerskiej i członek zarządu TalentMedia,

4) Joanna Wilk-Yaridiz – założycielka i prezes Fundacji dla Rodaka działającej na rzecz pomocy rodakom pozostającym poza granicami kraju, szczególnie tym za wschodnią granicą,

5) Magdalena Markiewicz – założycielka Ogrodów Pokazowych i Motylarni w Marcinkowie k. Mrągowa, pisarka, edukatorka,

6) Katarzyna Grabińska - założycielka, pedagog, choreograf zespołu PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT, animator kultury, prezes Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA,

7) Monika Dąbrowska –pomysłodawczyni i organizatorka ogólnopolskiej inicjatywy pn. „Bieg na sześć łap” promującej bieganie z psami ze schroniska,

8) Jadwiga Abramowicz - wiceprezes Stowarzyszenia „Iławski Klub Amazonki”,

9) Magdalena Lewkowicz - wicestarosta powiatu mrągowskiego od  lipca 2016 r., nauczycielka historii, Ambasador Muzeum Historii Żydów Polskich Polin,

10) Sława Tarasiewicz – regionalistka, znawczyni kuchni Mazur, właścicielka pensjonatu agroturystycznego „Trzy Świerki” koło Gołdapi.

Głównym tytułem Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2018 wyróżniona została Alla Pichevska-Cirut i to ona otrzymała statuetkę Kobiety Sukcesu z rąk marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina.

Podczas gali wręczone były też wyróżnienia specjalne.

Tytuł Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur za osiągnięcia ponadregionalne otrzyma związana z Elblągiem Wanda Kwietniewska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, założycielka i liderka zespołu BANDA i WANDA (wcześniej – wokalistka zespołu Lombard).

Tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur 2018 otrzymała Wanda Dowgiałło, współtwórczyni Grupy Anders, zespołu wiodących obiektów hotelowych na Warmii i Mazurach oraz realizowanych tam imprez.

Nagrodę dla mężczyzny, statuetkę Dużą Buźkę od pań, otrzymał w tym roku związany z Warmią Przemysław Borkowski - pisarz, poeta, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W pokazie mody swoje kolekcje zaprezentowała Barbara Cały-Jabłońska. Zaśpiewała też młoda sopranistka Magdalen Kozakiewicz, a z krótkim koncertem wystąpił Grzech Piotrowski.

Wybory Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur oraz gala z okazji Święta Kobiet 8 marca to pierwsze tego typu regionalne cykliczne wydarzenia w Polsce. Od początku przedsięwzięcia tytuł Kobiety Sukcesu uzyskało już ponad sto osiemdziesiąt kobiet z Warmii i Mazur.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [6]
~shalom / 2018-03-09 19:54
Gala polu. Żenada
~Za robienie ankiet / 2018-03-08 22:02
marketingowych mozna zostać kobieta sukcesu. To jakies jaja - też mi SUKCES ??? Dla mnie to Żenada a nie sukces. Kobitka tak się rozgadała że konca nie było
~ja też nie wytrwałam do końca / 2018-03-08 15:28
Nie tylko fotograf nie wytrwał. Niemiłosiernie długą galę w trakcie opuściło sporo osób. Bo jak można usiedzieć trzy godziny w jednym miejscu bez przerwy? Ja miałam dość po dwóch godzinach. Organizatorzy powinni na przyszłość pomyśleć nad krótszym scenariuszem. Może do mikrofonu dopuszczać tylko najważniejszą laureatkę, a nie wszystkie? Co niektóre z pań, jak się rozgadały, to końca widać nie było. Za długie były też prezentacje sponsorów i pokazy mody. Ale żeby nie było wątpliwości, idea fajna.
~lecytyna / 2018-03-08 14:21
Szkoda, że Pan Fotograf "zapomniał" sfotografować laureatkę gali... a może to redakcja "zapomniała" zamieścić zdjęcie zdobywczyni statuetki?
~pytanie do redakcji olsztyn24 / 2018-03-08 09:36
Czy na zdjęciach jest główna laureatka Alla Pichevska-Cirut? Która to z pań? Nie mogę znaleźć w lawinie zdjęć.
~no niestety / 2018-03-08 09:25
No niestety, większość kreacji to peniuary !!!! Tylko pani choreograf Grabińska wykreowała siebie na bardziej trendy. Ale biorąc pod uwagę Oscary w USA, gdzie kobiety chodzą prawie nagie, to Olsztyn można uznać za grzeczny.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XX Gala Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur

07-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl