Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-03-12 22:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Krystyny świętują w Olsztynie!

Olsztyn24
21. Ogólnopolski Zlot Krystyn w Olsztynie | Więcej zdjęć »
We wtorek w kalendarzu mamy bardzo popularne imieniny - Krystyny! Prawie 400 Krystyn z Polski i zza granicy, postanowiło ten dzień świętować w Olsztynie. Dzisiaj (12.03) spotkały się na imieninowej kolacji w Hotelu Omega.

Ogólopolski Zjazd Krystyn w Olsztynie zorganizowało katowickie Stowarzyszenie Krystyn im. Krystyny Bochenek, które podobne spotkania pań o tym popularnym imieniu organizuje od 1999 roku. Zjazd w Olsztynie ma już numer 21, a odbywa się pod hasłem „Warmia i Mazury skarbem kultury”. Do stolicy Warmii i Mazur przyjechały Krystyny praktycznie z całego kraju - od Białegostoku i Rzeszowa po Szczecin i Wrocław, od Zakopanego po Sopot. Przyjechały też Krystyny z USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Norwegii.

Panie mogły wybrać 2-4 dniowe programy pobytu, wypełnione zwiedzaniem Olsztyna i regionu oraz wydarzenia artystyczne. Gwoździem programu była dzisiejsza kolacja imieninowa, którą poprowadzili dziennikarze Anna Sojka i Irek Bieleninik. Gości w imieniu prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza powitał jego I zastępca, Jarosław Słoma. W programie artystycznym wieczoru był występ olsztyńskiego zespołu Czerwony Tulipan z Krystyną Świątecką w składzie oraz piosenkarki Krystyny Giżowskiej.
R E K L A M A
banner
Z tego wydarzenia mamy prawie godzinne nagranie wideo i wiele zdjęć. Zachęcamy do obejrzenia.

Główne obchody Imienin Krystyny odbędą się we wtorek (13.03) o godz. 13.00 na Starym Mieście. Pół godziny wcześniej Krystyny spotkają się pod olsztyńskim ratuszem, skąd w towarzystwie orkiestry przejdą pod scenę staromiejską. Tam zostaną oficjalnie powitane przez władze miasta i wysłuchają koncertu Kapeli Jakubowej. Po południu w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej spotkają się z Izabelą Trojanowską, a następnie wezmą udział w koncercie imieninowym w wykonaniu orkiestry symfonicznej olsztyńskiej filharmonii.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~Krystynki sa SUPER / 2018-03-13 14:40
Brawo !!!!
~Jan / 2018-03-13 14:29
Brawo Krychy!!!!!!!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
21. Ogólnopolski Zjazd Krystyn w Olsztynie (1)

12-03-2018

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl