Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/Iwona Godniak | 2018-04-09 18:08 | Rozmiar tekstu: A A A
Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych

Nowoczesny kurs realizowany w Olsztynie w ramach środków unijnych. Ostatnie wolne miejsca!

Olsztyn24
(fot. mat. pras.) | Więcej zdjęć »
Już niebawem w Olsztynie rusza kolejna edycja bezpłatnego kwalifikacyjnego kursu zawodowego „Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych”. Kurs jest całkowicie bezpłatny, ponieważ jest realizowany w ramach środków europejskich przez firmę BSMART SP. Z O.O oraz Fundację Moda na Warmię i Mazury.

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji organizatorzy zdecydowali się ubiegać ponownie o środki na ten kurs i otrzymali dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego. Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. O jedno miejsce ubiegały się średnio 3 osoby. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż kurs ma bardzo dużą liczbę godzin zajęć praktycznych i kończy się egzaminem państwowym dającym kwalifikacje w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych. Uzyskany w ten sposób dyplom daje potencjalnym pracodawcom gwarancję, że jego właściciel bardzo dobrze opanował znajomość narzędzi i oprogramowań graficznych.

Niewątpliwym walorem kursu jest fakt, że odpowiada on na potrzeby zatrudnieniowe w woj. warmińsko-mazurskim: zawód grafika komputerowego jest jednym z zawodów deficytowych w tym województwie. Po ukończeniu kursu można ubiegać się o zatrudnienie w różnych firmach lub samemu założyć działalność gospodarczą i tworzyć, tworzyć, tworzyć... bo możliwości dla tego fachu nie brakuje.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy, wzorem poprzedniej edycji kursu, otrzymają bezpłatnie profesjonalne podręczniki i słodki poczęstunek. Dodatkowo w tej edycji organizatorzy zadbali również o ciepły obiad dla uczestników podczas zajęć oraz całkowicie bezpłatne noclegi dla osób spoza Olsztyna.

Miłym akcentem na kursie jest impreza integracyjna - w towarzystwie kręgli, smacznej pizzy i dobrych napojów uczestnicy poznają się i zintegrują. Przy tak długich kursach powstają nowe przyjaźnie i znajomości na całe życie.

Profesjonalnie dobrana kadra trenerów praktyków, nowocześnie wyposażone sale, w których odbywają się zajęcia, gwarantują kurs na najwyższym poziomie.

Na kurs może się zakwalifikować każdy, kto ukończył 18 lat i mieszka na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Znajomość programów graficznych nie jest wymagana, uczestnik uczy się wszystkiego od podstaw i poznaje tajniki zawodu specjalisty ds. projektów multimedialnych.

Obecnie rekrutacja dobiega końca. Osoby zainteresowane zapisaniem się na ostatnie miejsca mogą to zrobić wysyłając formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: www.szkoleniaunijne.com.pl w zakładce projektu pod nazwą „Kwalifikacje dla branży IT - nauka dziś, praca jutro”. Informacje udzielane są również pod numerem telefonu 533 210 340.

Iwona Godniak

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl