Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-04-14 13:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Z Marcinem Kostrzyńskim filmowo o fascynującym świecie wilków

Olsztyn24
Marcin Kostrzyński | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Multimedialnej Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbyło się wczoraj (13.04) spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim – utytułowanym filmowcem.

Gość specjalny spotkania znany jest pokazywania polskiej przyrody w niezwykle atrakcyjny sposób. Poza technicznym dopracowaniem swoich materiałów zwraca dużą uwagę na etyczne aspekty dokumentowania zwierząt w ich naturalnym środowisku. Jego filmy można obejrzeć m.in. na jego kanale na platformie You Tube.

Wiodącą tematyką cieszącego się sporą frekwencją popołudnia z przyrodą były wilcze rodziny, jednakże Marcin Kostrzyński zaprezentował też unikatowe filmy dokumentujące życie w polskich lasach m.in. dzików, saren, lisów, jeleni czy ptaków, uchwycone okiem specjalnych kamer. Filmy były tłem do opowiadania autentycznych historii i przeżyć ich autora, który dla udokumentowania niezwykłych chwil gotów jest przesiedzieć nawet 12 godzin w beczce zakopanej w ziemi.
R E K L A M A
banner
Więcej na temat pomysłowych sposobów na wkradanie się w leśny świat w zapisie wideo spotkania. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim w Planecie 11

14-04-2018

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl