Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/LH 943 | 2018-04-24 10:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Najważniejszy rytuał

Olsztyn24

Niezależenie od tego, czy lubimy kąpiel w wannie, czy jednak szybki prysznic, bardzo wiele uwagi powinniśmy poświęcić na wybór odpowiednich kosmetyków. Te najlepszej jakości będą bogate w składniki odżywcze i nawilżające oraz będą chronić przed uszkodzeniami niezwykle wrażliwy płaszcz hydrolipidowy skóry. Co istotne to codzienny rytuał, który ma największy wpływ na kondycję naszej skóry oraz pozwala wydobyć jej naturalne piękno, blask i gładkość, a najlepsze składniki oraz nowoczesne technologie pozwalają uzyskać satysfakcjonujący efekt.

W trosce o skórę

O pielęgnacji wiemy coraz więcej i coraz częściej, wybierając kosmetyki do kąpieli, bardzo starannie analizujemy listę składników i wybieramy preparaty bez szkodliwych substancji. Ten trend skierowany ku naturalnym preparatom doskonale wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Warto zwrócić również uwagę na wykorzystywanie przez producentów egzotycznych roślin, które przyciągają i właściwościami odżywczymi, i pięknym zapachem. To doskonałe preparaty, by nawet z niewielkiej łazienki stworzyć fantastyczną strefę SPA. Cała wiedza, osiągnięcia naukowe i naturalne substancje są ratunkiem dla skóry podczas codziennych zabiegów. By zapewnić to wszystko, czego ona potrzebuje, warto dostosować preparaty do rodzaju naskórka i jego potrzeb.
R E K L A M A
banner
Daj skórze to co najlepsze

Woda, słońce, klimatyzacja oraz ogrzewanie szkodliwie działają na skórę, sprawiają, że staje się ona sucha, ściągnięta i podatna na uszkodzenia. Odpowiednie żele lub mleczka do kąpieli to silnie skoncentrowane składniki, które podczas kąpieli – temperatury, wody lub też masażu – uwalniają swoje drogocenne właściwości. Poza tym działają aromaterapeutycznie.

Po odpowiedniej jakości preparaty powinniśmy sięgać przez cały rok. Warto pamiętać, że szczególnie jesienią i zimą nasza skóra będzie potrzebować bogatszych i odżywczych kosmetyków, by odpowiednio chronić naturalny płaszcz hydrolipidowy. Latem chętniej sięgamy po lekkie żele pod prysznic, które kuszą formułami, energetycznymi kolorami i zapachem, który pobudza do działania. Poza tym w preparatach do kąpieli często znaleźć można kapsułki, które zawierają skoncentrowane składniki odżywcze i nawilżające, które podczas stosowania uwalniają się i działają dobroczynnie na naszą skórę. Poza tym modne są kosmetyki z drobinkami peelingującymi czy też o działaniu antycellulitowym czy też liftingującym. W całym szeregu preparatów wielkim zainteresowaniem cieszą się płyny do kąpieli oraz aromaterapeutyczne kule. Oprócz nawilżania skóry sprawiają, że seans w wannie należy do wyjątkowo przyjemnych momentów w ciągu dnia.

Po każdej kąpieli warto użyć odpowiedniego balsamu – najlepiej z tej samej serii – aby zatrzymać w skórze składniki odżywcze i odbudować ją w głębokich warstwach.

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [1]
~cedrynek / 2018-04-24 18:52
Moda na ekologiczne kosmetyki to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ produkty tego typu korzystnie wpływają na organizm, są delikatne i nie uczulają. Ich rolę doceniają w bio-sklepie Cedrynek.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl