20:15 06 maja 2024 Imieniny: Filipa, Judyty

waclawbr | 2008-05-24 21:23 | Rozmiar tekstu: A A A
MOTOSPORTY

Staniszewski i Rozwadowski najlepsi w 11. Rajdzie Agapit 2008

Zwycięzcy rajdu | Więcej zdjęć »

Zbigniew Staniszewski z pilotem Sebastianem Rozwadowskim jadący samochodem Mitsubishi Lancer Evo IX wygrali klasyfikację generalną 11. Rajdu Agapit 2008. Na drugim miejscu uplasowali się Tomasz Kuchar i Daniel Symurski na Subaru Impreza. Na trzecim miejscu rajd ukończyli Marcin Abramowski i Łukasz Włoch na Mitsubishi Lancer Evo VI. Wszyscy startowali w katagorii „Gość”.

W walce o Puchar PZM pierwsze miejsce zajął Maciej Krzyszycha z pilotem Ireneuszem Pleskotem jadący Peugeotem 206 XS. Kolejne miejsca zajęli: Piotr Jędrusiński z Tomaszem Maciaszkiem na Nissanie Almera oraz Adrian Mikiewicz z Wojciechem Zdrojewskim jadący Hondą Civic.

W Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Okręgu na najwyższych miejscach podium stanęli: Maciej Krzyszycha i Maciej Pleskot, przed Krzysztofem Bubikiem i Ryszardem Zcechewiczem w Oplu Astrze oraz Piotrem Lewandowskim i Piotrem Dargiewiczem w Daewoo Lanos.

Na listach startowych 11. Rajdu Agapit znalazło się 77 załóg. Dzisiaj na starcie pojawiło się 65 rajdowych samochodów. Do mety dojechało 45 załóg.