10:17 19 kwietnia 2024 Imieniny: Adolfa, Leona

Dariusz Sułkowski | 2011-09-11 22:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Derby Szkółki Piłkarskiej NAKI

Przed meczem (fot. Naki 98) | Więcej zdjęć »

W sobotę (10.09) na piłkarskich boiskach w olsztyńskich Dajtkach odbyły się wielkie derby Szkółki Piłkarskiej NAKI. Naprzeciwko siebie stanęły zespoły trenera M. Goławskiego i D. Sułkowskiego.

Mecz był emocjonujący. Oba zespoły zagrały bardzo dobre zawody, nikt „nie odpuszczał”. w pierwszej połowie dużo lepiej wypadli zawodnicy Naki 98, strzelając dwie bramki (Konrad Juraniec). W drugiej połowie mecz się wyrównał i obie drużyny miały szansę na strzelenie kilku bramek, lecz zawodnicy razili nieskutecznością.

Pięć minut przed końcem meczu bramkę kontaktową strzelił zawodnik Naki 99 Paweł Kapusta. Końcówka była bardzo nerwowa, lecz więcej bramek żadna z drużyn nie strzeliła, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Naki 98.

Po II kolejce Naki 98 zostało liderem gr. 3 w lidze trampkarza młodszego, ponieważ w I kolejce wygrała wysoko z Tęczą Biskupiec 10:0, po bramkach Adama Zglińskiego (2), Konrada Jurańca (2), Dawida Pawełczaka (2), Bartosza Salwowskiego (1), Wiktora Gawła (1), Jakuba Nowakowskiego (1) i Sebastiana Strucha (1).