Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2011-05-22 18:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Rotariańska Majówka Lotnicza po raz siódmy

Olsztyn24
VII Rotariańska Majówka Lotnicza | Więcej zdjęć »
Już po raz siódmy na lotnisku w olsztyńskich Dajtkach odbyła się Rotariańska Majówka Lotnicza organizowana przez Rotary Club oraz Aeroklub Warmińsko–Mazurski przy wsparciu Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Środki zebrane podczas dzisiejszej (22.05) imprezy przeznaczone zostaną na działalność statutową Rotary Club, który wspomaga między innymi domy dziecka w Szymonowie i Morągu. Patronat honorowy nad majówką objął Prezydent Miasta Olsztyn.

Chętnych do majówkowania nie brakowało, o czym dobitnie świadczyły zapełnione do granic możliwości autobusy jednej z linii MPK, która kursuje do Dajtek oraz systematyczne ubywanie miejsc na utworzonym na czas imprezy na terenie lotniska parkingu. Na spragnionych słońca i atrakcji olsztynian (zarówno dzieci, jak i dorosłych) czekało „morze” atrakcji - między innymi stragany z zabawkami, balonami i śmiesznymi perukami, ręcznie robionymi drobiazgami i biżuterią, przejażdżki konno, na kucykach i kosiarką do trawy, placyk zabaw dla maluchów, stoiska informacyjne insytucji oraz szkół, a także różnorodne pokazy i zabawy na scenie oraz ekspozycje maszyn latających.

Komu nie w głowie było szybowanie w przestworzach, ten mógł skosztować sprzedawanych słodyczy, orzechów, chleba ze smalcem, domowych wypieków, grochówki, kiełbasek, a także wszędobylskiej waty cukrowej i nieodzownego przy takich imprezach piwa.
R E K L A M A
banner
Żadna majówka nie może się obyć bez „występów”. Dlatego też i podczas dzisiejszej ich nie zabrakło. Na scenie swoimi talentami pochwalili się wychowankowie domów dziecka w Olsztynie i Morągu oraz Zespół dziecięcy „Jarzębina” z Łowicza. Dla dorosłych zaś koncertowali The Bardons, Polski Elvis – Adam Gałka oraz Peace Maker.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl