04:29 18 maja 2024 Imieniny: Eryka, Feliksa

red. | 2012-03-18 13:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Medale olsztynian na turnieju w Einhoven

Magdalena Obrębska i Patrik Chrapkowski - medaliści z Einhoven

W holenderskiej miejscowości Einhoven odbywa się międzynarodowy turniej klasy A w Taekwondo Olimpijskim - Dutch Open. W sobotę (17.03), w pierwszym dniu zawodów, bardzo dobrze wypadli zawodnicy klubu Start Olsztyn, którzy w rywalizacji juniorów zdobyli dwa medale:

» Magdalena Obrębska - złoty w kategorii wagowej 52 kg, która w drodze do zwycięstwa musiała wygrać 5 walk,
» Patrik Chrapkowski - brązowy medal w kategorii wagowej 59 kg - wygrał 3 walki.

Magdalena Obrębska po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką formę w tym sezonie. Miesiąc wcześniej wygrała podobne zawody w Szwecji.

Magda i Patrik przygotowują się obecnie do udziału w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbędą się w pierwszych dniach kwietnia w Egipcie.
W rywalizacji seniorów podczas Dutch Open piąte miejsce zajął zawodnik AKS OSW Start Olsztyn Kamil Chwesiuk.