Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2012-09-20 21:15 | Rozmiar tekstu: A A A
II edycja rekreacyjnej imprezy

Spacery, rowery...

Olsztyn24

Spacery, rowery 2011
Biegacze, rowerzyści, spacerowicze i miłośnicy Nordic Walking na jednej imprezie? Tak! Już w najbliższą niedzielę (23.09) odbędzie się II edycja rekreacyjnej imprezy pod hasłem „Spacery-Rowery”.

Centralnym miejscem akcji będzie Stadion Leśny, a uczestnicy będą mieli do wyboru dwie krótkie trasy na terenie Lasu Miejskiego (2,2 km dla piechurów i biegaczy oraz 3,5 km dla rowerzystów). Punkty kontrolne na trasach będą jedyne w swoim rodzaju, ponieważ w Lesie Miejskim pojawi się np. przejście graniczne zapewnione przez Straż Graniczną czy leśna placówka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Oficjalny start o godz. 11:00 na placu przy oczku wodnym z fonatanną w parku Jakubowo (al. Wojska Polskiego), skąd wszyscy chętni przemieszczą się do miasteczka imprezy na Stadionie Leśnym. Będzie tam zlokalizowanch wiele atrakcji w postaci stoisk oferujących m.in. bezpłatny bufet ze zdrową żywnością, porady fizjoterapeutów, instruktorów fitness i kucharzy, tor przeszkód dla namłodszych rowerzystów, bogaty zestaw przyrządów fitness do wykorzystania w plenerze. Podzcas imprezy będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków Nordic Walking oraz rowerów wycieczkowych.
R E K L A M A
banner
Aktywne uczestnictwo w imprezie, czyli przemierzanie leśnych tras, będzie premiowane losami na finałową loterię z cennymi nagrodami rzeczowymi. Zasada udziału w zabawie jest prosta - im więcej chodzenia, biegania czy jeżdżenia na rowerze, tym większe szanse w finałowym losowaniu.

Organizatorem akcji jest Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.