Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Małgorzata Bielakow | 2012-10-18 03:32 | Rozmiar tekstu: A A A
Zajęcia komputerowe w SP nr 30

Klasa III B w akcji

Olsztyn24
(fot. Małgorzata Bielakow) | Więcej zdjęć »

Uczniowie klasy III B Szkoły Podstawowej nr 30 w Olsztynie z wielkim zapałem zabrali się do pracy w nowym roku szkolnym. Obecnie na zajęciach komputerowych pracują metodą projektu. Postanowili stworzyć „komputerową książkę” pełną jesiennych ilustracji.

Ta „książka”, to prezentacja multimedialna, którą z przygotowanych przez nich prac stworzy pani Małgosia - ”redaktorka wydania”. Żeby jednak prezentacja powstała - uczniowie - „ilustratorzy” muszą wykonać w programie Paint jesienne obrazki.

Następnie cały „zespół redakcyjny” ustali kolejność występowania grafik w prezentacji, doda pod każdą z nich krótkie opisy, wybierze pracę na stronę tytułową i... nasza „KSIĄŻECZKA” będzie gotowa!
R E K L A M A
banner
Na zdjęciach prezentujemy „redaktorów”, a także pierwsze  efekty ich działań, podjętych na zajęciach komputerowych. Przyznajcie, że... wszystkie są naprawdę piękne!

Małgorzata Bielakow
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl