Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2013-05-25 17:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Tydzień Otwartych Drzwi w ZSB

Olsztyn24
Wczoraj młodzież wzięła udział w szkoleniu na temat nowoczesnych łazienek | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie zakończył się wczoraj (24.05) Tydzień Otwartych Drzwi w ramach Tygodnia Technicznego. Szkoła zaprosiła gimnazjalistów do udziału w zajęciach opartych o bloki tematyczne: „Nawigacja satelitarna i techniki pomiarowe”, „Szanuj życie”, „Język obcy zawodowy”, „Naprawiamy uszkodzenia w wyrobach”, „Ceramika wczoraj i dziś”, „Roślinność w architekturze” oraz „Nowoczesne łazienki”.

W programie tygodnia zaplanowano prezentacje nowoczesnych materiałów i technologii z udziałem przedstawicieli firm budowlanych, drzewnych, geodezyjnych i architektonicznych, pokazy umiejętności praktycznych w wykonaniu uczniów oraz prezentacje multimedialne związane z kierunkami kształcenia. Ponadto zwiedzanie szkoły, warsztatów szkolnych i pracowni przedmiotowych. W odbywających się również w tym czasie szkoleniach z zakresu budownictwa, technologii drewna, geodezjii, architektury krajobrazu i drogownictwa wzięło udział blisko 350 osób.

- Przygotowano ciekawe zajęcia - przyznaje Bartosz Mikitiuk, uczeń trzeciej klasy technikum w ZSB, uczestnik Tygodnia Technicznego. - Prowadzący przekazują wiele informacji, nowinek, technik, które przydadzą się w dalszej nauce. Dla mnie najciekawsze było szkolenie z hydroizolacji i na temat materiałów budowlanych.
R E K L A M A
banner
- Branża budowlana rozwija się bardzo dynamicznie - mówi Szymon Pacyk, przedstawiciel producenta chemii budowlanej, prowadzący szkolenie na temat nowoczesnych łazienek. - Cały czas pojawiają się nowe technologie i produkty, musi też nastąpić wymiana pokoleniowa pracowników, więc szkolenia tego typu, jakie odbywały się w minionym tygodniu, są doskonałą okazją do przekazania wiedzy teoretycznej i zaprezentowania rozwiązań praktycznych młodzieży. Branża będzie w niedalekiej przyszłości opierać się głównie właśnie na młodych ludziach, więc muszą oni już w trakcie lat szkolnych być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku.

Zajęcia w ramach Tygodnia Technicznego rozpoczęły się miniony poniedziałek (20.05).

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl