Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Łukasz Czarnecki-Pacyński | 2013-11-29 01:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Wiejska szkoła w Lamkowie zbiera na autobus

Olsztyn24
Budynek szkoły w Lamkowie | Więcej zdjęć »
Trzydziestu czterech uczniów niekomercyjnego Zespołu Szkół i Placówek w Lamkowie gm. Barczewo w dojeżdża na zajęcia z 8 okolicznych miejscowości: Lamkówko, Radosty, Stare Włóki, Derc, Krokowo, Kronowo, Barczewo, Jeziorany. Mały, 8-osobowy bus szkolny musi każdego dnia wykonać cztery kursy rano i cztery po południu. Pierwsza grupa dzieci wyrusza zatem z domu o 6:20, po to, żeby ostatnia zdążyła do szkoły na 8.

25-osobowy autobus, który zabierze wszystkie dzieci razem, kosztuje ok. 100 000 zł. Dla jednej osoby to z pewnością duża kwota. Ale jeśli 100 000 osób wpłaci po 1 zł - dzieci dojeżdżające do Lamkowa zdążą do szkoły na czas i bez niepotrzebnego zmęczenia.

Szczegóły prowadzonej w tej sprawie kampanii fundraisingowej można poznać na stronie internetowej www.stowarzyszenie-wrota.pl
R E K L A M A
banner
Zachęcamy do wpłacenia Jednej Złotówki na widniejące tam konto Stowarzyszenia Na Rzecz Edukacji Dzieci i Rozwoju Obszarów Wiejskich WROTA:

48 1540 1072 2107 5050 4037 0001

z dopiskiem: „darowizna na autobus” oraz do przekazania naszej prośby dalej, do swoich przyjaciół i znajomych.

Zachęcamy do wpłacenia Jednej Złotówki na widniejące tam konto oraz do przekazania naszej prośby dalej, do swoich przyjaciół i znajomych.

Dziękuję w imieniu dzieciaków

Łukasz Czarnecki-Pacyński
Sekretarz Stowarzyszenia WROTA
Fundraiser tel: 696069226


Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl