10:34 25 kwietnia 2024 Imieniny: Jarosława, Marka

CSSG | 2014-07-09 17:07 | Rozmiar tekstu: A A A

III Mistrzostwa Straży Granicznej w Biegach Przełajowych odbyły się w Jarosławcu

Start do Biegu po Plaży „Jarosławiec 2014” | Więcej zdjęć »

W niedzielę (6.07) w Jarosławcu w woj. zachodniopomorskim odbył się XXIV Międzynarodowy Bieg po Plaży „Jarosławiec 2014”, w ramach którego rozegrane zostały III Mistrzostwa Straży Granicznej w Biegach Przełajowych. W zawodach wystartowali także reprezentanci Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.

Do sportowych zmagań z dystansem 15 km stanęło blisko 800 zawodników i zawodniczek z Polski i zza zagranicy, w tym 36 funkcjonariuszy Straży Granicznej, reprezentujących dwanaście jednostek organizacyjnych SG.

Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie reprezentowali:

» por. SG Piotr Witkowski (czas - 1 godz. 02 min. 48 sek.),
» st. chor. SG Grzegorz Mandywel (czas - 1 godz. 14 min. 31 sek.),
» szer. SG Grzegorz Goszcz (czas 1 godz. 25 min. 52 sek.).
W klasyfikacji ogólnej III Mistrzostw Straży Granicznej w Biegach Przełajowych reprezentacja CSSG z łącznym czasem 03:43:11 zajęła VII miejsce.