Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2014-07-23 15:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Od powiatu węgorzewskiego ruszy budowa trasy rowerowej

Olsztyn24
 
Marszałek województwa podpisze w czwartek (24.07) pierwszą umowę na budowę trasy rowerowej Polski Wschodniej w regionie. Kontrakt dotyczy 27-kilometrowego odcinka w powiecie węgorzewskim. Wykonawcą będzie firma z Bartoszyc.

Część trasy będzie biec przez nasypy kolejowe. Konieczna będzie też budowa kładki przez rzekę Węgorapę. Powstaną trzy miejsca obsługi rowerzystów oraz wiaty wypoczynkowe. Prace kosztować będą 6,8 mln zł.

Wartość całego projektu tras rowerowych w województwie szacowana jest na ok. 81 mln zł. Trasa w województwie warmińsko-mazurskim będzie biec przez powiaty: elbląski, braniewski, bartoszycki, kętrzyński, węgorzewski oraz gołdapski.
R E K L A M A
banner
Uroczyste podpisanie kontraktu odbędzie się w czwartek (24.07) o godz. 13.00 w sali 325 w siedzibie samorządu województwa przy ulicy Emilii Plater 1.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl