Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2014-08-14 16:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Regionalne smaki w Olsztynku i Olecku

Olsztyn24
W Olecku będą dominować sery
Długi weekend na Warmii i Mazurach będzie obfitował w wydarzenia, które ucieszą smakoszy tradycyjnych produktów i dań kulinarnych. W piątek (15.08) w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku odbędzie się Regionalne Święto Ziół, dwa dni później (17.08) w Olecku - Regionalne Święto Mleka.

Oprócz licznych konkursów i pokazów związanych z promowanymi produktami, ziołami i mlekiem, wydarzeniom towarzyszyć będą liczne atrakcje – kiermasze rękodzieła i tradycyjnych wyrobów z Sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle, pokazy rzemieślnicze oraz okolicznościowe wydarzenia kulturalne – koncerty, prelekcje, pokazy filmów.

Oba spotkania wpisane są w kalendarz wydarzeń promujących żywność naturalną, tradycyjną i regionalną. Organizuje je samorząd województwa we współpracy z lokalnymi władzami i instytucjami.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl