Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2014-10-28 21:08 | Rozmiar tekstu: A A A

W Urzędzie Marszałkowskim odbyła się ostatnia sesja Sejmiku Województwa w tej kadencji

Olsztyn24
Przewodniczący sejmiku Julian Osiecki otwiera ostatnią sesję tej kadencji | Więcej zdjęć »
Z dniem 21 listopada 2014 roku upływa kadencja 2010-2014 rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zaś 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. W związku z tym swoją działalność zakończyli dzisiaj (28.10) radni Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, natomiast jutro zrobią to olsztyńscy radni miejscy. 

Zwołana na dzisiaj XLI Sesja Sejmiku Województwa była dla jego radnych okazją do podziękowania swoim kolegom za czteroletnią współpracę, a także wszystkim osobom, instytucjom i przedsiębiorcom, którzy przez ten czas służyli sejmikowi pomocą w wykonywaniu jego zadań. Honory gospodarza pełnił przewodniczący sejmiku Julian Osiecki, przekazując pisemne i ustne wyrazy uznania radnym oraz wspomnianym współpracownikom.

Uroczyste zakończenie kadencji nie było jednak jedynym punktem programu zaplanowanym na dzisiejszą sesję. W porządku obrad znalazło się także m.in rozpatrzenie informacji dotyczącej zaawansowania prac inwestycyjnych w Porcie Lotniczym w Szymanach, rozpatrzenie informacji o roli mniejszości narodowych i etnicznych w województwie oraz podjęcie uchwały w sprawie kierunków działań zarządu województwa dotyczących działalności w zakresie telekomunikacji.
R E K L A M A
banner
Podczas sesji marszałek województwa Jacek Protas wręczył również stypendia naukowe oraz dyplomy regionalnym przedsiębiorcom.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Ostatnia sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego

28-10-2014

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl