Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2014-12-06 16:24 | Rozmiar tekstu: A A A
Motomikołaje 2014

Motocykliści kwestowali na rzecz szpitala dziecięcego

Olsztyn24
Motomikołaje kwestują na olsztyńskiej starówce | Więcej zdjęć »
Na olsztyńskiej starówce pojawiło się dzisiaj (6.12) blisko 60. motocyklistów ze swoimi pojazdami, by wziąć udział w szóstej już mikołajkowej kweście na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W zamian za datek do puszki można było liczyć m.in. na przejażdżkę jednym z motocykli.

Akcję pod nazwą „Motomikołaje” przed pięcioma laty wymyślili motocykliści z olsztyńskiego klubu „Tabun” i od tego czasu corocznie wychodzą w mikołajowych strojach na olsztyńską starówkę, by zbierać pieniądze na zakup pomp infuzyjnych dla małych pacjentów. W zbieraniu pieniędzy motycyklistów z „Tabunu” wspierają koledzy z klubu zrzeszającego użytkowników motocykli zabytkowych „Rotor”, a także motocykliści z innych warmińsko-mazurskich miejscowości. Zdarza się także, że do akcji przyłączają się mieszkańcy innych województw.

Corocznie motocykliści fundują jedną, dwie pompy infuzyjne dla olsztyńskiego szpitala dziecięcego - urządzenia służące do precyzyjnego dawkowania leków. Wsparli również finansowo remont szpitalnych pomieszczeń.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
MOTOMIKOŁAJE 2014: Mikołajkowa kwesta na rzecz Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

»

06-12-2014

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl