Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2014-12-11 21:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Ruszył VI Warmiński Jarmark Świąteczny

Olsztyn24
Na jarmarku nie mogło zabraknąć Św. Mikołaja z Rovaniemi | Więcej zdjęć »
Dzisiaj w Olsztynie (11.12) wystartował VI Warmiński Jarmark Świąteczny. Przez cztery dni olsztynianie i turyści na starówce będą się bawić i robić przedświąteczne zakupy.

Oprócz śniegu i mrozu na jarmarku nie brakuje niczego, co do tej pory stanowiło o atrakcyjności imprezy. Jest więc piękna, przygotowana przez kętrzyński Philips, iluminacja starówki, poznańska firma Ice Team urządziła ogród rzeźb lodowych - w tym roku pod hasłem „Fabryka Zabawek Świętego Mikołaja”, a z Rovaniemi przyleciał Święty Mikołaj. Są oblegane przez dzieci karuzela wenecka i elektryczna kolejka. Jest interesujący program artystyczny prezentowany ze staromiejskiej sceny. Są wreszcie stragany, na których można zrobić przedświąteczne zakupy. W tym roku wyjątkowo dużo jest straganów z żywnością z północno-wschodnich regionów Polski, a także z Litwy. Ustawiono je pod Wysoką Bramą. Straganów z rękodziełem, zabawkami czy świątecznymi stroikami należy natomiast szukać na Starym Mieście.

W tym roku jarmark potrwa cztery dni, do niedzieli włącznie.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Otwarcie VI Świątecznego Jarmarku Warmińskiego w Olsztynie

11-12-2014

image galeria
W Ogrodzie Rzeźb Lodowych 2014 w Olsztynie

11-12-2014

image galeria
VI Świąteczny Jarmark Warmiński w Olsztynie

11-12-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl