Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2014-12-13 20:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne Złote Gody w USC

Olsztyn24
Złote Gody w olsztyńskim USC | Więcej zdjęć »
Kolejnych dziewięć par małżeńskich spotkało się w piątek (12.12) w olsztyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego, by świętować Złote Gody. To oznacza, że małżonkowie przeżyli ze sobą co najmniej 50 lat.

Wśród jubilatów byli Kazimiera i Zbigniew Kamińscy, Teresa i Józef Malinowscy, Irena i Józef Mikołajczykowie, Danuta i Gerard Rucińscy, Janina i Andrzej Bejmowie, Janina i Stanisław Ruselikowie, Maria i Marek Skurpscy, Kira i Henryk Sobczykowie, Anna i Władysław Superowie.

Zgodnie z tradycyjnym scenariuszem tego rodzaju uroczystości, małżonkowie odnowili przyrzeczenie małżeńskie, po czy zostali udekorowani nadanymi przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubilaci odebrali też życzenia i prezent w postaci ciepłych koców od prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
R E K L A M A
banner
Na koniec, w sali tostów USC, wzniesiono toasty za zdrowie jubilatów. 
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl