Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2014-12-14 13:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej odbywa się w Uranii

Olsztyn24
Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „Adrenaline 2014” | Więcej zdjęć »
W olsztyńskiej Uranii trawa Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „Adrenaline 2014”. Imprezę dla uczniów i uczennic klas IV szkół podstawowych po raz czwarty zorganizowało Stowarzyszenie Sportu Szkolnego Juvenia, a głównym sponsorem są sklepy sportowe „Adrenaline”

To turnieju zgłosiły się trzy zespoły dziewczęce i siedem zespołów chłopięcych z olsztyńskich szkół podstawowych. W rozegranym rano turnieju zespołów dziewczęcych zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 18. Drugie miejsce wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 30. Trzecie miejsce przypadło drużynie z SP nr 7.

W południe rozpoczął się turniej chłopców. Uczestniczą w nim drużyny ze szkół podstawowych nr 18, 34, 29, 30, 6, 19 i 3. Zakończenie zawodów około godz. 15.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „Adrenaline 2014” w Olsztynie

14-12-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl