Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2014-12-22 23:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces Naki Olsztyn 2002 w Ergo Arenie

Olsztyn24
Kadra naki Olsztyn na turniej w Ergo Arenie
Drużyna Naki 2002 otrzymała kolejne zaproszenie na bardzo ciekawy turniej halowy w gdańskiej Ergo Arenie. Reprezentacja Szkółki Piłkarskiej Naki zaproszenie przyjęła i w miniony czwartek (18.12) wzięła udział w turnieju.

Zespół Naki rozpoczął bardzo dobrze ogrywając pewnie kolejnych rywali. Gra wyglądała bardzo dobrze, szybki odbiór piłki i gra na jeden lub dwa kontakty, charakterystycznie dla piłki halowej. Najciekawszym i najlepszym mecz w wykonaniu olsztyńskiej drużyny był siódmy mecz w grupie, czyli mecz z Arką Gdynia. Pewne zwycięstwo 2:0 i wiele bardzo dobrych akcji indywidualnych i zespołowych. Po tym meczu zespół już miał zapewniony awans do finału. Zespół awansował do ścisłego finału z pierwszego miejsca.

W finale zespół Arki Gdynia bardzo chciał się zrewanżować za porażkę w grupie. Mecz był bardzo wyrównany. Pierwsze dobre sytuacje miał zespół Naki, lecz ich nie wykorzystał. Natomiast już drugą sytuację, wynikającą z prostego błędu pod własną bramką, wykorzystała Arka. Próba szybkiego odrobienia strat się nie powiodła mimo wielu dobrych sytuacji, natomiast kontra Arki już tak. Końcowy wynik meczu 0:2.

Mimo przegranej w finale chłopcom należą się gratulacje za cały turniej i za widowiskową grę. Królem strzelców został Kacper Zielski, najlepszym zawodnikiem zespołu Naki Olsztyn został Oskar Sawko. Piłkarze za 2. miejsce otrzymali wiele nagród rzeczowych i okazały puchar.
R E K L A M A
banner
*****

KADRA:


Oskar Sawko - Szymon Nakielski, Filip Dymerski, Kuba Kapuściński, Kuba Chojnowski, Kacper Zielski, Grzegorz Zdrada, Łukasz Rytelewski. Trener Kuba Kacperski.

Bramki strzelali: Kacper Zielski, Kuba Chojnowski, Grzegorz Zdrada, Filip Dymerski, Łukasz Rytelewski.

Wyniki:

Naki - Sparta Brodnica 1:0
Naki - U2 Bytów 1:0
Naki - KP Starogard Gdański 2:0
Naki - Chemik Bydgoszcz 2:0
Naki - Olimpia Elbląg 2:0
Naki - Bałtyk Gdynia 2:1
Naki - Arka Gdynia 2:0
Naki - Chojniczanka Chojnice 0:1
Naki - Santos Gdańsk 1:1
Finał: Naki - Arka Gdynia 0:2

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Arka Gdynia
2. Naki Olsztyn
3. Sparta Brodnica
4. Chojniczanka Chojnice
5. Santos Gdańsk
6. Olimpia Elbląg
7. U2 Bytów
8. KP Starogard Gd.
9. Chemik Bydgoszcz
10. Bałtyk Gdynia


Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl