Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-01-07 16:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk z wizytą u olsztyńskich uczniów

Olsztyn24
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk | Więcej zdjęć »
Bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, były Mistrz Świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej, przyjechał dzisiaj (7.01) z wizytą do Olsztyna. Pięściarz spotkał się uczniami Gimnazjum nr 23 i XII Liceum Ogólnokształcącego w ramach programu edukacyjnego „Naukowiec - Sportowiec” prowadzonego od dwóch lat przez szkoły, mającego propagować sport wśród uczniów.

Włodarczyk podczas spotkania z młodzieżą zachęcał do brania udziału w lekcjach wychowania fizycznego, zdradził kilka szczegółów z czasów jego szkolnej kariery i początków tej bokserskiej. Odpowiedział również na pytania uczestników spotkania, m.in. o to, których polskich bokserów uważa za dobrych oraz o swój stosunek do boksera i zawodnika MMA Marcina Najmana.

Przed spotkaniem jego bohater zamienił także kilka słów z dziennikarzami. Powiedział m.in., dlaczego chętnie przyjeżdża do Olsztyna i jak doszło do zorganizowania dzisiejszej wizyty (zapis wideo wywiadu oraz wydarzenia udostępnimy wkrótce).
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk - rozmowa z mediami przed spotkaniem z uczniami

07-01-2015

image galeria
Spotkanie z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem w ramach programu „Naukowiec - Sportowiec”

07-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl