Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-01-08 20:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Automobilklub Warmiński zaprasza na orkiestrową Jazdę z Mistrzem

Olsztyn24
W czasie 21. Jazdy z Mistrzem będzie można usiąść na prawym fotelu rajdówki Zbyszka Staniszewskiego
Automobilklub Warmiński w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie organizuje Jazdę z Mistrzem. Każdy, kto do orkiestrowej puszki wrzuci datek, będzie mógł usiąść obok kierowcy rajdowego i poczuć się jak jego pilot.

- Automobilklub Warmiński będzie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy po raz 21. - informuje Wojciech Fijałkowski, dyrektor 21. Jazdy z Mistrzem. - Do tej pory zebraliśmy wspólnie około 180 tys. złotych i nadal liczymy na hojność braci motorowej, aby powiększyć tę kwotę.

Impreza odbędzie się w niedzielę (11.01), w godz. 13.00-14.45. Znani na Warmii i Mazurach kierowcy rajdowi będą oczekiwać w tym czasie na chętnych na rajdową przejażdżkę przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiego, 11 Listopada i Skłodowskiej-Curie.
R E K L A M A
banner
Trasa Jazdy z Mistrzem wytyczona została na ulicy Nowowiejskiego. Tradycyjnie na parkingu autobusowym ustawiona będzie pierwsza beczka, druga z beczek znajdzie się przy wyjeździe z ulicy Wyzwolenia.

W imprezie zapowiedzieli udział kierowcy rajdowi: Zbyszek Staniszewski, Robert Kocik, Sebastian Chrzanowski, Tomek Kołodziejek, Adam Dowgird w Polonezie pamiętającym czasy Mariana Bublewicza, a także Radek Typa, Marcin Kurp oraz Sebastian Rozwadowski i Daniel Siatkowski, którzy będą pomagać Wojciechowi Fijałkowskiemu w licytacjach gadżetów rajdowych i i przejazdów z mistrzami kierownicy.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl