Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-01-11 23:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Światełka do Nieba dwa

Olsztyn24
Światełko do Nieba na Targu Rybnym w Olsztynie | Więcej zdjęć »
23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie zakończył się nieco inaczej niż do tej pory. W tym roku o godz. 20. fajerwerki znane jako Światełko do Nieba wystrzeliły w dwóch miejscach Olsztyna - Na Targu Rybnym i w Galerii Warmińskiej przy ul. Tuwima. My obserwowaliśmy to wydarzenie w centrum miasta, jak zwykle robiąc zdjęcia i nagrywając film. Po fajerwerkach na scenie na Targu Rybnym wystąpiła gwiazda wieczoru - rapujący zespół Najlepszy Przekaz w Mieście z Mławy.

Dodajmy, że według przekazanego ok. godz. 20. przez szefa olsztyńskiego sztabu WOŚP Maję Dzieciątek komunikatu, na koncie Orkiestry w Olsztynie było prawie 210 tys zł. Około godz. 23 kwota ta wzrosła do 235 tys. złotych. To jeszcze nie jest ostateczna kwota zebrana w Olsztynie. Na tę będziemy musieli poczekać kilka dni, do zakończenia ostatnich licytacji prowadzonych na Allegro.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Światełko do Nieba 2015 w Olsztynie

11-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl