Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-01-12 17:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Żeby się lepiej poznać...

Olsztyn24
Spotkanie marszałka Gustawa Marka Brzezina z dziennikarzami | Więcej zdjęć »
Nowy marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin zaprosił dzisiaj (12.01) do Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie szefów lokalnych mediów. - Mam nadzieję, że to spotkanie pozwoli się nam lepiej poznać - wyjaśnił marszałek witając swoich gości.

Gustaw Marek Brzezin na wstępie podziękował dziennikarzom za pracę na rzecz Warmii i Mazur.

- Widzę bardzo dużą życzliwość i troskę, aby jak najlepiej spełniać funkcję informacyjną, i jak najbardziej pozytywnie ten region przedstawiać. Za to chciałem państwu podziękować - powiedział marszałek.
R E K L A M A
banner
Podczas spotkania mówiono dużo o wykorzystaniu funduszy unijnych w kończącej się perspektywie finansowania unijnego 2007-2013, jak i o nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020. W związku z tym marszałek zwrócił uwagę na szczególną rolę mediów w informowaniu mieszkańców regionu o możliwościach wykorzystania środków unijnych do rozwoju regionalnej gospodarki. Nie zabrakło też tematów dotyczących funkcjonowania lokalnych mediów, w tym sytuacji finansowej olsztyńskich publikatorów.

Marszałek Brzezin zadeklarował otwartość wobec mediów, zarówno poprzez osobiste kontakty z dziennikarzami, jak i za pośrednictwem biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie marszałka Gustawa Marka Brzezina z dziennikarzami

»

12-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl