Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Elżbieta Mierzyńska | 2015-01-14 12:00 | Rozmiar tekstu: A A A
O medycynie i Olsztynie

Prof. Maksymowicz w radiu Chicago

Olsztyn24
Prof. Wojciech Maksymowicz
W środę, 21 stycznia, o godz. 18.15 polskiego czasu, słuchacze Polskiego Radia 1030 AM w Chicago wysłuchają obszernego wywiadu z olsztyńskim naukowcem. Będzie to rozmowa z prof. Wojciechem Maksymowiczem z Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o zastosowaniu komórek macierzystych w leczeniu stwardnienia zanikowego bocznego/SLA – badania na skalę światową!

Profesor opowie o próbach stosowania takiej terapii w leczeniu tej poważnej choroby. Dotknęła ona wiele osób, cierpi z jej powodu np. sławny naukowiec prof. Steven Hawking. Badania nad zastosowaniem komórek macierzystych w terapii SLA prowadzone są w różnych ośrodkach na wszystkich kontynentach. Teraz na tej mapie pojawia się też Olsztyn.

W Polskim Radiu Chicago o Olsztynie można słuchać dość często od roku. Wkrótce, bo 4 lutego o tej samej porze, planowana jest emisja pogodnej audycji, której tematem będzie rozgrzewka dla ciała i ducha w starej kuchni, a ponadto wyprawa w okolice, by odkryć, że przyroda tylko udaje, że śpi.
R E K L A M A
banner
Polskie Radio Chicago 1030 WNVR to największy koncern medialny nadający swoje programy dla ponad miliona słuchaczy władających językiem polskim w Stanach Zjednoczonych. Można go słuchać w Internecie 24 godziny na dobę www.polskieradio.com.

Elżbieta Mierzyńska
(współpracownik Polskiego Radia Chicago)


Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl