Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Tomasz Lenkiewicz | 2015-01-21 22:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Muzeum Sportu też ma ofertę na zimowe ferie

Olsztyn24
Zajęcia w Muzeum Sportu (fot. archiw. Muzeum Sportu)
Z myślą o młodych mieszkańcach regionu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, proponuje godzinne zajęcia „Ferie w Muzeum Sportu”. Zajęcia będą się odbywały w czasie ferii zimowych, tj. od 26 stycznia do 6 lutego 2015 r.

Celem zajęć w Muzeum Sportu jest zapoznanie młodzieży z piękną ideą olimpiad, historią Igrzysk Olimpijskich, zarówno letnich, jak i zimowych, poznanie warmińsko-mazurskich olimpijczyków oraz pamiątek związanych z ich sukcesami. Dodatkową atrakcją zajęć będą konkursy plastyczne i historyczne tematyce sportowej. Za najciekawsze prace przewidziane są symboliczne upominki oraz nagrody niespodzianki.

Uczestnikom zajęć zaprezentowane zostaną filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii Mazur”.
R E K L A M A
banner
Zorganizowane grupy powinny zaanonsować swoje przybycie na kilka dni wcześniej, kontaktując się z muzeum telefonicznie pod numerami: (89) 5331747 lub 519566849.

Tomasz Lenkiewicz

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl