Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz | 2015-01-21 22:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Muzeum Sportu też ma ofertę na zimowe ferie

Olsztyn24
Zajęcia w Muzeum Sportu (fot. archiw. Muzeum Sportu)
Z myślą o młodych mieszkańcach regionu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, proponuje godzinne zajęcia „Ferie w Muzeum Sportu”. Zajęcia będą się odbywały w czasie ferii zimowych, tj. od 26 stycznia do 6 lutego 2015 r.

Celem zajęć w Muzeum Sportu jest zapoznanie młodzieży z piękną ideą olimpiad, historią Igrzysk Olimpijskich, zarówno letnich, jak i zimowych, poznanie warmińsko-mazurskich olimpijczyków oraz pamiątek związanych z ich sukcesami. Dodatkową atrakcją zajęć będą konkursy plastyczne i historyczne tematyce sportowej. Za najciekawsze prace przewidziane są symboliczne upominki oraz nagrody niespodzianki.

Uczestnikom zajęć zaprezentowane zostaną filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii Mazur”.
R E K L A M A
banner
Zorganizowane grupy powinny zaanonsować swoje przybycie na kilka dni wcześniej, kontaktując się z muzeum telefonicznie pod numerami: (89) 5331747 lub 519566849.

Tomasz Lenkiewicz

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl