Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-01-26 20:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Hit Publiczności 2015 dla Piekarni Tyrolska

Olsztyn24
Targi zostały otwarte przez wicepremiera Janusza Piechocińskiego | Więcej zdjęć »
Piekarnia Tyrolska z Olsztyna zdobyła zaszczytny tytuł Hitu Publiczności za najsmaczniejsze stoisko na wystawie „Smaczna Polska”. Wystawa odbyła się w sobotę i niedzielę (24-25.01) w Warszawskim Centrum EXPO.

W wystawie wzięło udział kilkadziesiąt firm branży rolno-żywnościowej, w tym Piekarnia Tyrolska. Targi zostały uroczyście otwarte przez wicepremiera Janusza Piechocińskiego.

„Smaczna Polska” to wystawa obrazująca dokonania i dorobek 25-lecia Wolnej Polski w obszarze rolno-żywnościowym w wydaniu najlepszych polskich producentów i przetwórców żywności, a także firm i instytucji wspomagających rolnictwo i przetwórstwo rolne.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~vanes / 2015-01-27 10:32
Chlebek babuni to najlepszy chlebek pod sloncem w piekarni „Tyrolskiej” .Ma smak z mojego dziecinstwa jaki piekla moja babcia .Zycze samych sukcesow dla piekarzy i wlasciciela tej piekarni
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl