Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-02-02 14:38 | Rozmiar tekstu: A A A

„Teatralny poniedziałek” na feriach w MOK

Olsztyn24
Dzieci nauczyły się m.in. jak za pomocą dłoni wykonać „lalki” do teatru cieni | Więcej zdjęć »
W województwie warmińsko-mazurskim rozpoczął się dzisiaj (2.02) drugi tydzień zimowych ferii. Dla uczniów z regionu oznacza to, że został im jeszcze tydzień przerwy od szkolnych obowiązków. Mogą ten czas spędzić, uczestnicząc w zajęciach i wydarzeniach przygotowanych przez różne podmioty specjalnie z myślą o nich. 

Takie zajęcia odbywają się m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie - dzisiaj pod hasłem „Teatralny poniedziałek”. W sali kameralnej w Kamienicy Naujacka dzieciom zaprezentował się Teatr Form Niezależnych Korzunowicz w spektaklu o krasnoludkach w formie teatru cieni. Następnie aktorzy ujawnili jego oraz teatru hiszpańskiego tajniki swoim małym gościom. Nie zabrakło również warsztatów plastycznych, podczas których uczestnicy spotkania wykonali lalki używane w teatrze cieni.

Do końca bieżącego tygodnia w ramach twórczych ferii w MOK-u odbędzie się jeszcze pięć spotkań. Szczegółowy program zajęć dostępny jest w zakładkach „Co?Gdzie?Kiedy?” oraz „Repertuary”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Ferie w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie

02-02-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl