Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
mkz | 2015-02-03 10:53 | Rozmiar tekstu: A A A
Jak utrzymać kondycję w wieku 90 lat

Dziarski Dziadek w Dywitach

Olsztyn24
Antoni Huczyński (archiw. prywatne)

Kiedy jesteśmy młodzi, często nie myślimy o starości. Żyjemy raczej chwilą i cieszymy się życiem. Ale przychodzi taki moment, kiedy zaczynamy odczuwać upływający czas. Można jednak temu przeciwdziałać dbając odpowiednio o swoje zdrowie fizyczne, jak również umysłowe.

Świetnym przykładem  może być postawa Antoniego Huczyńskiego, internautom znanego bardziej jako Dziarski Dziadek. Pan Antoni ma 92 lata, jest emerytowanym lekarzem weterynarii oraz byłym powstańcem warszawskim. Swoją walkę z czasem zaczął kilkanaście lat temu, kiedy zbliżał się do 80-tego roku życia i stwierdził, że nie może poddać się starości. Opracował zestaw ćwiczeń, dietę i odpowiedni styl życia, które zapewniły mu doskonałe zdrowie mimo późnego wieku.

Teraz swoimi, sprawdzonymi już sposobami na długowieczność dzieli się z szeroką publicznością. Za sprawą swojego wnuka Michała, który zaczął umieszczać filmy z ćwiczeniami dziadka na You Tube, popularność  pana Antoniego jest  coraz większa. Efektem jest wydana w 2014 roku książka pt. „Dziarski Dziadek”.
R E K L A M A
banner
Fenomenem Antoniego Huczyńskiego interesują się media lokale, ogólnopolskie, jak również światowe. Już w najbliższą sobotę, 7 lutego, będzie okazja z nim się spotkać w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach, gdzie Dziarski Dziadek – na zaproszenie wójta gminy – będzie gościem specjalnym spotkania z seniorami.

mkz

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl