Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2015-02-10 19:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Siatkarze plażowi przenoszą się ze Starych Jabłonek do Olsztyna

Olsztyn24
Konferencja prasowa w CRS Ukiel w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Po jedenastu latach goszczenia siatkarzy plażowych najwyższej światowej klasy, Stare Jabłonki przestają być gospodarzem zawodów z cyklu World Tour Grand Slam. Nie oznacza to jednak, że piłka plażowa w mistrzowskim wykonaniu zniknie z Warmii i Mazur. Stare Jabłonki zastąpi bowiem Olsztyn, gdzie w tym roku po raz pierwszy rozegrane zostaną zawody FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR 2015.

O tym, że Olsztyn będzie gospodarzem Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej poinformowano dzisiaj (10.02) podczas konferencji prasowej w Kapitanacie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie. W konferencji udział wzięli m.in. prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin oraz wiceprezes PZPS Jacek Kasprzyk.

Zawody będą rozegrane w dniach 25-30 sierpnia br. nad brzegiem Jeziora Krzywego. Miasto zdecydowało się przeznaczyć na organizację imprezy 1 mln złotych, drugie tyle obiecuje dołożyć Polski Związek Piłki Siatkowej. Marszałek Brzezin deklaruje przekazanie na organizację zawodów pół miliona złotych z kasy samorządu województwa. Poszukiwani są też sponsorzy, od których też zależeć będzie budżet imprezy.
R E K L A M A
banner
Teraz prowadzone będą rozmowy partnerów, po których zawarte zostaną szczegółowe umowy określające ich prawa i obowiązki.

Podczas konferencji w CRS Ukiel prezydent Piotr Grzymowicz przedstawił też nowego rzecznika Urzędu Miasta Olsztyna. Od wczoraj funkcję tę sprawuje Marta Bartoszewicz - wcześniej rzecznik prasowy w Zarządzie Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~?????? / 2015-02-10 21:11
Co ma wspólnego związek piłki nożnej z siatkówką plażowa?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa ws. Pucharu Świata w siatkówce Plażowej w Olsztynie

»

10-02-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl