Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-02-16 20:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Paweł Papke rządzi polską siatkówką!

Olsztyn24
Paweł Papke
Paweł Papke został dziś (16.02) wybrany na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Na olsztynianina głosowało 19. spośród 20. członków zarządu PZPS.

Wybór nowego prezesa związku siatkarskiego był konieczny w związku z rezygnacją złożoną 4 lutego br. przez Mirosława Przedpełskiego, dotychczasowego prezesa zarządu PZPS, pozostającego pod prokuratorskimi zarzutami korupcji.

Paweł Papke był jedynym kandydatem na następcę Przedpełskiego, rekomendowanym na stanowisko prezesa przez prezydium zarządu PZPS. Głosowanie w wyborach prezesa było tajne, a całe posiedzenie zarządu PZPS odbywało się za zamkniętymi drzwiami.
R E K L A M A
banner
Komentarze [2]
~tadeusz / 2015-03-01 18:13
Zapisał się do właściwej partii to i jest posadka. Pamiętamy jak ochoczo głosował za ustawą "67". Dzięki m.in. jemu będziemy tyrać do śmierci.
~kibic / 2015-02-17 12:45
Papke jako radny Olsztyna był mierny, jako poseł też nie błyszczy (co zrobił dla Olsztyna i regionu), tu zagrała popularność i entuzjazm kibiców.Próbował podczas ostatnich wyborów startować do Parlamentu Europejskiego dostał „kosza”. Coś mi się zdaje że gwiazdorzy i ma coś z leniuszka. Jako prezes długo nie porządzi?Na tym stanowisku potrzebna jest duża wiedza ogólna, ekonomiczna, znajomość języków (a tu cieniutko), ogólnie pojęta empatia.kontakty z władzami piłki siatkowej w europie, świecie. Jednakże jako kibic siatkówki życzę mu wiele sukcesów na nowym stanowisku.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl