Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-02-21 14:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezydencka kampania wyborcza dotarła na Warmię i Mazury

Olsztyn24
Briefing prasowy na olsztyńskiem Starym Mieście | Więcej zdjęć »
Do tej pory mieszkańcy Warmii i Mazur o zaplanowanych na 10 maja br. wyborach prezydenta RP dowiadywali się z ogólnopolskich mediów. Dzisiaj (21.02) kampania wyborcza dotarła na Warmię i Mazury. W kilku miastach regionu, w tym w Olsztynie, rozpoczęło się zbieranie podpisów poparcia pod kandydaturą Bronisława Komorowskiego.

W Olsztynie akcja pod hasłem „#popieram Komorowskiego” przeprowadzono na starówce. Do składania podpisów na listach poparcia obecnego prezydenta RP zachęcali m.in. posłowie Beata Bublewicz i Paweł Papke, wicemarszałek województwa Jacek Protas i członek zarządu województwa Anna Wasilewska, przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel, wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma oraz aktorka Teatru Jaracza Irena Telesz-Burczyk.

- Dzisiaj rozpoczęliśmy oficjalnie kampanię wyborczą prezydenta Bronisława Komorowskiego na Warmii i Mazurach - powiedział Jacek Protas, szefa regionalnego sztabu wyborczego, podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami. - Oczywiście zaczynamy tę kampanię od zbierania podpisów poparcia dla prezydenta Komorowskiego. Pięć lat temu kampanię prezydenta Komorowskiego rozpoczynaliśmy również na scenie staromiejskiej, kiedy to przekazaliśmy prezydentowi ster żeglarski po to, żeby dobrze kierował naszym krajem. Dzisiaj możemy powiedzieć, że ten ster był dzierżony w dobrych rękach, i że Bronisław Komorowski bardzo sprawnie, pewnie kierował polityką naszego kraju. Dzisiaj możemy powiedzieć, że wybór Bronisława Komorowskiego na prezydenta Rzeczypospolitej był najlepszym wyborem z możliwych. Dzisiaj rozpoczynamy dialog z mieszkańcami Warmii i Mazur, zachęcając ich, żeby 10 maja oddali ponownie głos na prezydenta Komorowskiego, bo Polska potrzebuje takiego prezydenta jakim jest Bronisław Komorowski.
R E K L A M A
banner
Podobne do olsztyńskiej akcje zbierania podpisów poparcia Bronisława Komorowskiego prowadzone są dzisiaj w całym kraju. Warmińsko-mazurski sztab kampanii Komorowskiego będzie zbierał podpisy do połowy marca.

Jacek Protas zapowiedział, że Bronisław Komorowski odwiedzi w ramach kampanii Warmię i Mazury niejednokrotnie, chociaż dzisiaj daty tych wizyt nie zostały podane, ponieważ kalendarz całej kampanii wyborczej jest dopiero „dopinany”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Briefing prasowy Jacka Protasa w ramach kampanii „#popieram Komorowskiego”

21-02-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl