Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-03-03 14:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Seniorze, rozlicz się z fiskusem w WBP

Olsztyn24
Pracownicy Urzędu Skarbowego pomogą w wypełnieniu deklaracji (fot. archiwum US w Olsztynie)
Jeżeli do tej pory nie miałeś do czynienia z systemem e-Deklaracje lub potrzebujesz wsparcia w obsłudze komputera, a chciałbyś wysłać swój PIT przez Internet, skorzystaj z pomocy fachowca w ramach akcji „e-Deklaracje dla Seniora!”.

4 i 5 marca 2015 roku, w godzinach od 10.00 do 13.00, w Starym Ratuszu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie dyżur pełnił będzie pracownik Urzędu Skarbowego, z pomocą którego szybko i bezpiecznie wyślesz swój PIT przez Internet. Jeżeli natomiast chciałbyś skorzystać z pomocy fachowca w Urzędzie Skarbowym w Olsztynie, przyjdź na dyżur w każdy wtorek, w godz. od 15.00 do 18.00, pok. nr 316 (III piętro, wejście przez sekretariat).

UWAGA: Osoby chcące wysłać zeznanie za 2014 rok drogą elektroniczną, powinny posiadać informację na temat kwoty przychodu (ogółem) wykazanej w zeznaniu podatkowym za rok poprzedni, tj. w PIT za 2013 rok.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl