Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
UG Dywity | 2015-03-10 22:49 | Rozmiar tekstu: A A A
Sukces w mistrzostwach LZS

Medale biegaczy z gminy Dywity

Olsztyn24
Reprezentanci Gminy Dywity na podium w Kurzętniku ( fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Sześć medali indywidualnych oraz drugie miejsce zajęła gmina Dywity w Mistrzostwach Województwa LZS w Biegach Przełajowych „Kurzętnik 2015”. Mistrzostwa rozegrano w niedzielę (8.02) w Kurzętniku.

Na starcie mistrzostw nie zabrakło młodych lekkoatletów reprezentujących gminę Dywity oraz walczących o medale indywidualne. Trasa, jak na przełaje przystało, nie była łatwa. Trzeba było pokonać podbiegi, ciężkie zakręty i odnaleźć się w biegu w grupie. Zawodnicy z dywickiej gminy spisali się bardzo dobrze zdobywając w sumie sześć medali.

Złoty medal wywalczył Hubert Obuchowicz (SP Dywity), srebrne medale powędrowały do Natalii Grubert, Konrada Szczęsnego (oboje gimnazjum Dywity) oraz Szymona Tunkiewicza (gimnazjum Tuławki), a medale brązowe do Ali Potasznik (gimnazjum Dywity) i Jasia Michalaka (SP Dywity). Wysokie lokaty zajęły również Justyna Rumińska (SP Frączki) oraz Natalia Fiszer (SP Dywity). Ponadto punkty do klasyfikacji wojewódzkiej gmin zdobyli: Ala Jabłońska (SP Dywity), Julia Zych (SP Spręcowo), Oliwia Sakowska oraz Adam Brzostek (oboje gimnazjum Tuławki).
R E K L A M A
banner
Dzięki ambitnej postawie wszystkich młodych biegaczy Gmina Dywity w wojewódzkiej klasyfikacji zespołowej mistrzostw zajęła bardzo dobre II miejsce!

Opiekunami reprezentacji byli Szymon Niestatek (trener lekkoatletów GUKS Dywity) oraz Szymon Jurczak (nauczyciel wychowanie fizycznego z SP Frączki). Wyjazd na zawody zapewniła Gmina Dywity.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Dawny „biegacz” / 2015-03-12 21:19
Gratuluje zwycięzcom i trenerom
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl