Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-03-13 12:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmarł Teodozy Jerzy Marcinkiewicz, długoletni wójt Gminy Stawiguda

Olsztyn24
Teodozy Jerzy Marcinkiewicz nie żyje
Wczoraj (12.03) zmarł Teodozy Jerzy Marcinkiewicz, w latach 1994-2014 wójt Gminy Stawiguda. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek (16.03) w południe, w kościele w Bartągu.

Teodozy Jerzy Marcinkiewicz urodził się 19 kwietnia 1948 roku w Chodzieży. Ukończył Wyższą Szkołę Rolniczą w Olsztynie jako inżynier rolnik. W latach 1970-1988 był dyrektorem w Państwowych Gospodarstwach Rolnych. Potem przebywał za granicą. Po powrocie do kraju rozpoczął własną działalność gospodarczą.

Był jednym z najbardziej doświadczonych samorządowców - stanowisko wójta Gminy Stawiguda piastował przez pięć kadencji. Od 2007 roku był też zastępcą przewodniczącego zarządu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich. Nie należał do partii politycznej.

Teodozy Jerzy Marcinkiewicz nie ubiegał się o stanowisko wójta w ubiegłorocznych wyborach samorządowych. Uznał, że należy mu się „ polityczna” emerytura.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl