Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-03-18 00:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy tancerze potrzebują finansowego wsparcia

Olsztyn24
Pryzmat
Tancerze grupy „Pryzmat” pojadą do Izraela, by uczestniczyć tam w dwutygodniowych warsztatach tanecznych. Będą doskonalić się w trzech teatrach tańca, które są w czołówce najlepszych na świecie! Efektem projektu ma być stworzenie wyjątkowego performance`u, który tancerze zaprezentują w Olsztynie.

Wyjazd na Bliski Wschód to jednak spory koszt, przekraczający możliwości finansowe młodych olsztynian. Potrzebują więc wsparcia finansowego. Mecenasem sztuki może zostać każdy, niewielkim wysiłkiem. Zespół można wesprzeć, choćby symboliczną złotówką, poprzez specjalnie uruchomiony w tym celu portal finansowania społecznościowego na stronie: wspieram.to/pryzmat . Na darczyńców czekają nietuzinkowe nagrody.

Ambasadorami idei są: Janusz Kijowski – dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza oraz Iwona Pavlović – wielokrotna mistrzyni i promotorka tańca.
R E K L A M A
banner
Komentarze [3]
~korek1 / 2015-03-19 20:51
Zgłosić się można do pani premier na afery mają kasę to może i Wam POmogą.
~ PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT / 2015-03-18 14:46
Dziękujemy za pomoc w realizacji naszych marzeń i w dalszej drodze rozwoju. WSPIERAĆ nas można na www.wspieram.to/pryzmat
~:-) / 2015-03-18 14:23
wspieram i popieram
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl