Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-18 00:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy tancerze potrzebują finansowego wsparcia

Olsztyn24
Pryzmat
Tancerze grupy „Pryzmat” pojadą do Izraela, by uczestniczyć tam w dwutygodniowych warsztatach tanecznych. Będą doskonalić się w trzech teatrach tańca, które są w czołówce najlepszych na świecie! Efektem projektu ma być stworzenie wyjątkowego performance`u, który tancerze zaprezentują w Olsztynie.

Wyjazd na Bliski Wschód to jednak spory koszt, przekraczający możliwości finansowe młodych olsztynian. Potrzebują więc wsparcia finansowego. Mecenasem sztuki może zostać każdy, niewielkim wysiłkiem. Zespół można wesprzeć, choćby symboliczną złotówką, poprzez specjalnie uruchomiony w tym celu portal finansowania społecznościowego na stronie: wspieram.to/pryzmat . Na darczyńców czekają nietuzinkowe nagrody.

Ambasadorami idei są: Janusz Kijowski – dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza oraz Iwona Pavlović – wielokrotna mistrzyni i promotorka tańca.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl