Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-03-18 18:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Co widać nad Krzywym?

Olsztyn24
Plaża miejska na razie jest pusta | Więcej zdjęć »
Dzisiejsze (18.03) zaproszenie na konferencję prasową w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel nad Jeziorem Krzywym poświęconą tegorocznej edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”, było znakomitą okazją do spaceru brzegiem jeziora i zaobserwowania, jak CRS Ukiel przygotowuje się do sezonu letniego, a także jak przebiegają realizowane nad jeziorem inwestycje. Co zobaczyliśmy na plaży miejskiej, nad Zatoką Miłą i na Słonecznej Polanie, uwieczniliśmy na zdjęciach. Zachęcamy do obejrzenia fotografii zamieszczonych w naszej galerii.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [2]
~wodniak / 2015-03-19 08:34
W Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel nad Jeziorem Krzywym powinni zamontować wyciąg nart wodnych.Publiczność zgromadzona na plaży mogła by oklaskiwać śmiałków na nartach wodnych, co by było dodatkową atrakcją. Zamontowanie wyciągu na zatoce Miłej to poroniony pomyśł.
~ / 2015-03-19 08:30
W Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel nad Jeziorem Krzywym
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl